Скрипаль зі Словаччини зіграє «Пори року» в Органному залі

14:41 11 Січня 2019

Скрипаль зі Словаччини зіграє «Пори року» в Органному залі

Фото: allatravesti.com

У суботу, 12 січня, о 19:00 безсмертний цикл Антоніо Вівальді та натхненні ним чотири танго Астора П’яццоли виконає скрипаль зі Словаччини Далібор Карвай та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича.

Про це повідомляє прес-служба Львівського органного залу.

«І Вівальді, й П’яццола є винахідниками. Геніальний італієць створив сольний інструментальний концерт, намагався поширити те, що згодом почнуть називати програмною музикою. Астор П’яццола теж здійснив революцію, перетворивши вуличний танець на новий стиль у музиці – tango nuevo. Старовинне й сучасне, стримане й пристрасне, відсторонене споглядання і проживання моменту тут і зараз. Ця музика не залишить вас байдужими!» – зазначають організатори.

Довідково

Далібор Карвай грає на скрипці з 3 років. Ще під час навчання у музичній школі здійснив кілька записів для Словацького радіо. Навчався у консерваторіях Словаччини, Австрії, в академії  Швейцарії.  Далібор багато разів ставав лауреатом міжнародних конкурсів. Працював з відомими диригентами та оркестрами Німеччини, Великобританії, Чехії, Австрії, Люксембургу. Скрипаль не тільки концертує, але й викладає в Університеті мистецтв та музики Відня.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин