Собко назвав громади, які торік «завалили» виконання мікропроектів

12:07 11 Січня 2019

Собко назвав громади, які торік «завалили» виконання мікропроектів

Фото: Facebook

Конкурсна рада проектів місцевого розвитку у Львівській області повідомить експертів, які оцінюватимуть проекти 2019 року, про учасників програми, які «завалили» реалізацію проектів минулого року.

Про це заступник керуючого справами обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Іван Собко написав на своїй сторінці у Facebook.

Іван Собко назвав громади, які не виконали проектів місцевого розвитку 2018 року, але при цьому подавали неправдиву інформацію про стан виконання проектів.

«Місту Добромиль Львівської області коштів обласного бюджету в сумі 300 тис. грн на реалізацію 2-х інфраструктурних проектів у місті, виявляється, не потрібно. Так само Скелівській сільській раді Старосамбірського райну – 116 тис. грн. Відділу освіти Пустомитівської РДА (Звенигородська ЗОШ) – 183 тис. грн. Створення громадського центру в с. Підлуби Яворівського району – 60 тис. грн», – написав депутат.

Іван Собко наголосив, що ці кошти могли ефективно використати інші територіальні громади, однак згадані конкурсанти надавали неправдиву інформацію про стан реалізації своїх проектів, а наприкінці року з’ясувалося, що проекти насправді не реалізовували.

«Ганьба, панове! Конкурсна рада зробить відповідні висновки й експерти, що оцінюватимуть проекти 2019 року, обов’язково будуть повідомлені про Ваше ставлення до реалізації проектів у 2018 році. А тим, хто прикриває такі речі,– не робіть «ведмежих послуг», правда завжди спливає на поверхню», – сказав Іван Собко.

Він додав, що секретаріат конкурсної ради підбиває підсумки конкурсу проектів місцевого розвитку 2018 року й на засіданні ради надасть відповідний звіт.

За словами депутата, показник виконання програми міг би становити 100%, а не 96%, якби не згадані конкурсанти.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин