Сьогодні оголосять вердикт щодо скандального підручника «Захист Вітчизни»

08:56 4 Жовтня 2018

Сьогодні оголосять вердикт щодо скандального підручника «Захист Вітчизни»

4 жовтня о 14:00 у Києві відбудеться прес-конференція за підсумками незалежного розслідування наукових експертів, вчителів та громадських активістів щодо брехні та фальсифікацій у підручнику М. Гнатюка «Захист Вітчизни».

Про це повідомив керівник Центру військово-патріотичного виховання Самооборони «Галичина», заступник директора Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка, вчитель «Захисту Вітчизни». Окрім нього, участь у заході також візьмуть голова ГО «Центр мілітарної історії», науковий редактор «Історії українського війська». Також буде запрошено керівники МОНу й автора М. Гнатюк.

Зазначено, що прес-конференція відбудеться відразу після наради за участю спікерів та відповідальних осіб за друк. Збитки державі через неналежну увагу експертів МОН або внаслідок спеціально сфабрикованих текстів у підручнику можуть бути нанесені у розмірі не менше 300 тисяч гривень.

За інформацією від керівництва освіти Львівської області, підручник цього автора буде не допущений до видачі у школи області.

Нагадаємо, Сергій Хараху подав скаргу щодо неправдивих фактів у новому підручнику «Захист Вітчизни» для 10 класів. За його словами, у виданні свідомо допущена брехня щодо історичних подій та стосунків з Росією.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин