Сьогодні спливає пільговий термін розмитнення «євроблях»

10:30 22 Лютого 2019

Сьогодні спливає пільговий термін розмитнення «євроблях»

Фото: Mind.ua

Розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією за пільговою ставкою можна ще сьогодні, 22 лютого, до завершення доби.

Про це у Twitter повідомляє Міністерство фінансів України.

«Розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією за пільговою ставкою 0,5 акцизного збору можна до 24 години 22 лютого», – йдеться в повідомленні.

Від завтра, 23 лютого, набуває чинності загальний режим розмитнення таких автомобілів за повною ставкою акцизного податку, зазначають у Мінфіні.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві фінансів заявили, що пільговий період для розмитнення «євроблях» не продовжуватимуть. 22 лютого всі митниці працюватимуть до 24:00. Якщо власник машини встигне подати документи на розмитнення до цього часу, то знижка в 50% збережеться, незважаючи на те, що фактично процедура відбудеться після 22 лютого. З 23 лютого по 23 травня діятиме загальний режим розмитнення таких автомобілів за повною ставкою акцизного податку.

Виконувач обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький додав, що власники «євроблях», які не встигнуть або не зможуть розмитнити автомобілі, повинні або продати їх на розбирання, або вивезти за кордон. В іншому разі з 24 травня власникам «євроблях» загрожуватимуть величезні штрафи.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин