Сьогодні у Львові стартував Експортний форум (ФОТО)

12:42 14 Березня 2019

Сьогодні у Львові стартував Експортний форум (ФОТО)

Фото: ЛОДА

Сьогодні, 14 березня, до Львова на ІІ Експортний форум з’їхалися експерти, представники ділових кіл та держустанов, підприємці, які розвивають український експорт.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Сьогодні ми в середовищі професійних людей, які не просто творять нашу область, а які творять країну. Мені дуже приємно, і про це говорив Президент України, що сьогодні 76 % експорту скеровано в країни Європейського Союзу – стабільний, найбільш ємкий ринок, який сьогодні є комфортний для українських товарів та послуг. Також приємно, що за минулий рік у нас на 20 % зросли обсяги експорту, який сьогодні продукується на Львівщині», – зазначив у вітальному слова голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, серед напрямків обговорення учасників Львівського експортного форуму – експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу, розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками. Окрім того присутні розглянуть міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту та нову індустріалізацію як передмова ефективного експорту.

В межах заходу представлять актуальні програми фінансової підтримки експортної діяльності, нові напрями українського експорту.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин