Соскін – про «рошенізацію» України, конфлікт з Росією та прогнози на 2017 рік

17:03 2 Грудня 2016

Соскін – про «рошенізацію» України, конфлікт з Росією та прогнози на 2017 рік

Неординарний погляд на ситуацію в Україні від неординарної людини.

У рамках щотижневих зустрічей – «Діалоги без краваток» відбулась розмова з відомим українським економістом, політологом, громадським та політичним діячем, директором Інституту трансформації суспільства, головою Української Національної Консервативної партії, керівником проекту «Мій вибір НАТО», професором Олегом Соскіним.

Під час розмови із громадськими активістами та журналістами Олег Соскін розповів про те, якою бачить сучасну політичну та економічну ситуацію в Україні,  про потужну дестабілізацію у світі, про дії Путіна, Ергодана та «державу стаціонарного бандита», в яку може перетворитися Україна.

Про небезпеку «телепартій»

«Телепартії» типу «Самопоміч» та «За життя» є небезпечними, адже пропонують виборцю лише оболонку, а не конкретні рішення. Якщо в Україні будуть вибори, а не Коліївщина, адже гайдамаки уже теж десь готуються, то такі партії, безперечно, пройдуть до влади. Однак їх небезпека в тому, що вони дають нам оболонку – на віртуальному рівні ти відчуваєш, що всі твої бажання задовольнили, але, коли вже прийшов на кухню, бачиш, що їсти  нічого.

Така система дуже небезпечна, бо вона спирається на прошарки, на населення, якому уже нема чого втрачати, на людей, які не можуть себе забезпечувати. Їм кажуть: ми будемо вас утримувати, не хвилюйтесь. Це класичний постулат держави «стаціонарного бандита», коли певна зграя, яка хоче розширити горизонти свого буття, на певній території пропонує маргінальному населенню, що забезпечить їм мінімальний рівень буття взамін на їхніх дітей, ресурси та систему цінностей. Банда Донбасу так розширялась на всю Україну і закінчилось відомо чим.

soskin3

Про загострення конфлікту з Росією

Порошенку та Турчинову, щоб спустити кінці у воду, бо війна усе спише, потрібно зробити зіткнення із Росією. Їм потрібно оцей діючий конфлікт перевести у стан відкритої війни, як це зробив Саакашвілі у Південній Осетії. Їм потрібно здійснити провокацію, щоб Росія завдала удару у відповідь.

Умови для цього вже підготовані – це випробовування ракет на кордоні із Кримом. Путін та керівництво Росії вже заявили, що дадуть відсіч, зіб’ють наші установки. Таким чином російсько-український конфлікт значно загостриться, Україні потрібно буде розірвати дипломатичні відносини із Росією, ввести візовий режим, оголосити Росії відкриту війну та ввести військовий стан в Україні. Якщо вводиться військовий стан, забороняється преса та політичні партії, вводиться цензура. Порошенко та Турчинов одягають військову форму і маємо два нових фіделя кастро.

Про штрафи за неявку на виборах

В Україні під час виборів складається ситуація, коли «мертвий тягне живого на цвинтар», тобто куплених голосів є значно більше, ніж голосів свідомих виборців. Для того, аби до влади вкотре не приходили трупоїди, клептомани, злодії та розбійники потрібно впровадити низку заходів, зокрема змінити виборче законодавство. У нас людям, які живуть на пайку, все одно кому віддати голоси.

soskin9

Водночас група олігархів-клептоманів – це дуже практичні люди, які чітко порахували скільки їм потрібно голосів для того, щоб виграти будь-які вибори. Тому є так звані мережі, де є списки голосів, десятники, сотники. Відома ціна голосу, відомо, як купувати голоси. Якщо ми залишимо сьогоднішню виборчу модель, то змінити модель розвитку нашої держави не можливо.

Про «рошенізацію» України

Країною керують клептомани і трупоїди. Це чужинці, орда, вороги української нації. Це чагарник, який виріс на дереві, як омела і паразитує. Ця омела п’є нашу кров. Вся Україна покрита омелою.

Зараз відбувається повна рошенізація, дегенерація країни. Сьогодні на кожного українця офіційно приходиться 15,7 літра чистого алкоголю. Додайте ще неофіційний алкоголь. Тобто кожен мешканець України, навіть без нелегального, споживає десь 100 грамів горілки щодня. Тому ситуація для нас критична.

soskin6

Про економічне становище пересічних українців

Якби я був безхатьком і ніде не працював – я би краще себе почував. А так, чим більше я працюю – тим більше я винен. Якщо суспільство називається капіталістичним і головною цінністю його є капітал, то тоді треба цінувати людей, які цей капітал формують. А в нашій країні сьогодні цінують або бомжів, або мільярдерів.

Чому я, працюючий пенсіонер, маю платити 15 відсотків податку? Коли я до пенсії вже всі податки державі віддав. Чому я маю платити, коли міняю валюту? По суті, я просто переводжу одну суму грошей в іншу. Чому я платив податок при купівлі нерухомості? – запитує чоловік. – Я ж купую її з вже оподаткованих грошей. Я ж міг відкладені мною гроші на нерухомість використати на проїдання, на отримання насолоди, на поїздки закордон, на сім’ю. Я їх відклав, таким чином із сплачених податків вже допоміг державі створити нові робочі місця, дав можливість з’явитися капітальній власності і все інше. Чому я маю платити ще?

Про Туреччину, Сирію та Путіна

Вхід турецьких військ у Сирію є нестандартною і може закінчитись трагедією, оскільки Туреччина напряму втрутилась у дуже потужний міжцивілізаційний конфлікт. Така поведінка Реджепа Таїпа Ердогана свідчить, що він має план таким чином зупинити формування Курдистану, потужна частина якого вже є у Сирії. Таким чином Ердоган виступає проти Росії, а це вже відкрита війна. Звісно, на словах президенти говоритимуть про взаємодію, але це не так.

soskin2

Крім того, ми бачимо, що Туреччина вийшла із процесу євроінтеграції, занурюється у внутрішній конфлікт, переживає дуже поганий економічний стан і таким чином перестала бути взірцем світського розвитку мусульманської цивілізованої країни. Ердоган зараз прагне показати себе, як авторитарного лідера цивілізованої держави, але це не можливо.

Про прогнози на 2017 рік

Путін припинить війну? Ні. Він отримує насолоду від того, що знищує життя. Йому до вподоби, аби була руїна. І кожного дня він дивиться скільки вбитих, де його армія. Він розглядає світ через мілітарну форму. І в 2017 році Путін не зміниться.

soskin4

Трамп – це 70-річний мільярдер, орієнтований на максимізацію прибутку. Він використовуватиме будь-яку форму піару тільки аби цей самий прибуток отримати.

Янукович живий і як інструменти вони з Азаровим безперечно залишаються важливими.

У квітні – травні пройдуть вибори у Франції, де одна з кандидатів Марін Ле Пен взяла кредит на партію у російських банках, підконтрольних Путіну. Гроші треба з відсотками віддати, тому їй кров з носу треба виграти. У іншого кандидати в президенти – Франсуа Фійона проанглійська позиція, йому Німеччина не подобається. Отже, варто очікувати, що відносин між Францією і Німеччиною значно охолонуть. А це на руку тому ж таки Путіну.

Меркель на політичній арені відіграє зараз останній сезон. Після неї швидше за все, що до влади в Німеччині прийдуть соціал-демократи, посиляться ліві сили.

В Австрії на виборах 4 грудня скоріш за все переможе представник «Партії Свободи» (яка є ультраправою націоналістичною силою – авт.).

soskin8

В Італії може початися відкрита фаза кризи після референдуму 4 грудня. Тут стоїть в черзі Греція, не кажучи вже про Турцію  й війну між Індією й Пакистаном.

Африка бурлить, Латинська Америка. Венесуелі немає чого їсти, на Кубі пішов з життя Фідель.

От вам і 2017 рік. Тому ми з вами стоїмо на межі потужної світової дестабілізації.

В 2017 році треба рятувати себе самим.

Підготувала Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини