У Львівській мерії роз’яснили ситуацію навколо скандального будівництва на Варшавській-Сосновій

14:16 13 Липня 2016

У Львівській мерії роз’яснили ситуацію навколо скандального будівництва на Варшавській-Сосновій

В мерії наголошують на незаконності будівництва на розі вул. Варшавська-Соснова через недотримання усіх приписів та відсутність дозволу від ЛКП “Львівводоканал”.

Про це розповіла на брифінгу начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

“Останнім часом багато інформації розповсюджується, про те, що компанія “Львівоблагропромбуд” проводить будівництво на розі вул. Варшавська-Соснова цілком законно, а міська рада з невідомих причин блокує будівництво. Але я хочу заявити, що  компанія, оприлюднивши  дозвільні документи та стверджуючи, що всю відповідну документацію вони мають, лукавить.
Представники компанії двічі не пропустили інспекторів архбудконтролю на будмайданчик. Якщо всі вимоги виконано відповідно до припису, якщо дотримані всі техумови і компанії немає чого боятись. А це не так. тому, що я точно знаю – ЛКП “Львівводоканал” технічних умов на водопостачання не видавало. Представникам “Львівоблагропромбуд” краще пропустити інспекцію на майданчик, показати інформацію про виконані приписи і в такому випадку боятися нічого”, – каже Гелена Пайонкевич.

Зараз тривають три судові процеси щодо скандального будівництва.

“Наразі є договір оренди земельної ділянки, який оскаржується в судовому порядку за позовом прокуратури Львівської області. Станом на сьогодні є припис інспекції архібудконтролю про зупинення будівельних робіт у зв’язку із недоліками при проведенні будівництва.

Ми подали позов до Шевченківського суду із вимогою про зупинення будівельних робіт.

Також 18 липня буде слухатися справа в Адміністративному апеляційному суді за позовом мешканців Варшавської-Соснової до департаменту містобудування щодо скасування містобудівних умов та обмежень”, – розповідає начальник юридичного управління ЛМР.

Про швидке розв’язання цього конфлікту наразі мова не йде.

“На території школи розміщене ціле наметове містечко з польовою кухнею там знаходяться невідомі особи. Люди бояться гуляти по території школи, проходити там. Мешканці блокують доїзд до будмайданчика.

Спершу потрібно дочекатись рішення суду щодо визнання законності договору оренди території. Після винесення рішення можна буде вже говорити про розв’язання цього конфлікту”, – додає Гелена Пайонкевич.

Фото: portal.lviv.ua

Олена БАЖАНСЬКА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини