Старосамбірщина презентувала позитивний проектний досвід міжрегіональної співпраці

19:12 23 Березня 2019

Старосамбірщина презентувала позитивний проектний досвід міжрегіональної співпраці

Фото: lg.sfs.gov.ua

Голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька презентувала проект та ділилась набутим досвідом у міжрегіональній співпраці різних установ Старосамбірщини з аналогічними структурами Луганської області, який торік був започаткований у рамках Програми  «Змінимо країну разом».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Презентація відбулась у Львівській обласні раді під час інформаційної сесії щодо конкурсів освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей.

Нагадаємо, що в 2018 році Старосамбірський район у програмі «Змінимо країну разом» на конкурс представив п’ять проектів, з яких  чотири перемогли. В результаті партнерами по їх впровадженню та обмінів делегаціями стали Кремінна ЗОШ І-ІІІст. №1, Сватівський районний комунальний позаміський закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський», відділ культури Сватівської райдержадміністрації та ТОВ «Медіа «Новини Сватівщини».

Співпраця дозволила делегаціям Луганщини відвідати зелене Прикарпаття і навпаки – старосамбірчани побували, а учні відпочивали на Луганщині. Налагодилась стосунки також між журналістами.

Водночас учасників презентації було запрошено до обговорення нових проектів у рамках програми «Змінимо країну разом»..

Прийом нових проектних заявок на конкурси освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей розпочався з 15 березня і триватиме до 15 квітня.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин