Судитимуть працівника львівського банку за обкрадання клієнтів на 280 тис. грн

13:34 12 Жовтня 2018

Судитимуть працівника львівського банку за обкрадання клієнтів на 280 тис. грн

Фото: dzerkalo.media

На розгляд суду скеровано кримінальну справу щодо працівника банку, який знімав кошти з рахунків клієнтів.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як встановили правоохоронці, працівник банку впродовж листопада 2017 – квітня 2018 року, використовував свій електронний підпис та вносив неправдиві відомості в автоматизовану банківську систему для отримання коштів з рахунків 16 клієнтів.

Крім того, чоловік формував та підписував від імені клієнтів банку, проте без їхньої згоди, заяви на видачу готівки. У такий спосіб зловмиснику вдалося привласнити 281 тис грн.

«Завершено досудове розслідування стосовно львів’янина, який підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених чч. 2,3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), чч. 1, 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), чч. 1, 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) КК України», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що банк заявив до обвинуваченого позов на суму заподіяних цим злочином збитків. Кримінальне провадження перебуває на розгляді у Залізничному районному суді м. Львова. Максимальний термін покарання, передбачений санкціями статей – до 8 років ув’язнення.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин