Синютка, Ганущин та Садовий привітали львів’ян з прийдешніми святами

15:45 31 Грудня 2018

Синютка, Ганущин та Садовий привітали львів’ян з прийдешніми святами

Фото: maximum.fm

Привітання від прес-служби ЛОДА

Щиро вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік стане для Вас та Ваших близьких роком миру, єдності й успіху, а свято Різдва Христового зігріє душевним теплом і любов’ю Вашої родини.

Із глибокою пошаною привітаймо українських воїнів – нашу гордість і нашу славу, які й у святкові дні надійно тримають оборону на східних рубежах. Де б ми не були,  згадаймо тих, хто захищає нашу країну і помолимося за них, попросивши у Бога здоров’я та сили.

Ми рухаємось вперед, переходимо до відновлення та розвитку. Це – результат спільної праці.

Господь з нами, бо ми ведемо праведну боротьбу за нашу незалежність, і Томос, який українська православна церква отримає 6 січня, – це історична подія на цьому шляху. За плечима сучасних українців, які стануть свідками цієї визначної історичної події, стоять сотні поколінь, які лише мріяли про це. Україна чекала і молилася за це тисячу років.

І зараз Церква потребує ще більше молитов, добра і любові. Нехай Господь почує нас, а наша духовна праця та щирі молитви і надалі утверджують нетлінні християнські цінності. Різдво – свято надії на краще. Разом ми обов’язково переможемо ненависть і зло.

Миру Вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту,  міцного здоров’я, щастя й достатку!

Привітання Андрія Садового

Міський голова Львова Андрій Садовий привітав львів’ян та усіх українців з Новим роком. Мер побажав усім багато любові та тепла. У відеопривітанні Андрій Садовий зазначив, що наступний рік буде кращим.

«Я хочу побажати всім нам, всім українцям у Новому році багато любові і багато тепла. Щоб всі ті добрі справи, які ми робили протягом усього нашого життя, в Новому році до нас повернулися. З Новим роком! Наступний — буде кращим!», — зазначив у привітанні міський голова Львова Андрій Садовий.

Привітання Олександра Ганущина

Дуже непрості часи переживає зараз Україна.

Тому під час новорічно-різдвяних свят ми ще з більшою вірою молитимемося за нашу Державу, за наших Героїв, за наше мирне майбутнє.

Віримо, що в 2019 році прийде мир у наші домівки і злагода – у наші серця!

Нехай рік новий подарує Вам, вашим рідним і близьким, кожній українській родині радість, добро, достаток і любов.

Щасливого Нового року та гарного Різдва!

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин