Синютка назвав «сміттєве голодування» Березюка політичним спектаклем

21:07 19 Червня 2017

Синютка назвав «сміттєве голодування» Березюка політичним спектаклем

Фото: Курс

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував рішення голови парламентської фракції «Самопомочі» у Верховній Раді Олега Березюка оголосити голодування з вимогою припинити сміттєву блокаду Львова.

Про це повідомляє «112 Україна».

«Як це не прикро, але для мене це все нагадує такий великий політичний спектакль. Вчинок пана Олега сьогодні обговорюватимуть по всіх всеукраїнських каналах, а я б хотів, щоб всі загальноукраїнські канали сьогодні говорили про те, що на сесії Миколаївської міськради, де вирішувалося питання про прийняття сміття з території Львова, одного голосу не вистачило для ухвалення рішення. За це рішення не дала жодного голосу фракція «Самопомочі». У мене якась ірреальність зародилася. У мене враження, що це все-таки такий, знаєте, великий політичний спектакль, заручниками якого стали прості мешканці нашого міста», – заявив Синютка.

За його словами, міський голова не виїхав до жодної громади Львівщини, щоб урегулювати питання вивезення твердих побутових відходів, «він тільки один раз збирав перевізників, щоб дійсно подивитися на стан речей».

Leopolis.news

Реклама

Останні новини