Синютка розповів, що буде з тими, хто на Львівщині торгує з РФ

21:31 6 Грудня 2018

Синютка розповів, що буде з тими, хто на Львівщині торгує з РФ

Фото: galinfo.com.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка каже,що на понеділковій апаратній нараді озвучать, хто торгує з Російською Федерацією.

Про це він сказав в ефірі радіо «Львівська хвиля».

«Торгівля з окупантами то є зло для держави… У понеділок на апаратній нараді оприлюднять дані про торгівлю з Росією. Ті, хто цим займаються… їх повинні знати, про них повинні чути. І я переконаний, що вони повинні дати публічну відповідь людям – а чому ви це робите?», – зазначив Синютка.

За словами голови ОДА, під час цього інформування будуть присутні керівник обласних прокуратури та СБУ, які й будуть кваліфікувати що це є – «чи це просто банальне і аморальне бажання наживи, чи це насправді видимі і невидимі нитки, які російські спецслужби через своїх агентів бізнесу, через своїх агентів в інших структурах смикають».

Олег Синютка каже, що володіє уже інформацією, які сфери бізнесу на Львівщині пов’язані з Росією.

Як повідомляли, за даними Головного управління статистики у Львівській області, за дев’ять місяців 2018 року імпорт товарів з Російської Федерації на Львівщину досягнув 171 млн 699,9 тис. доларів США. З початку року зростання становить 601,8% і є найбільшим з усіх країн, з якими торгує Львівська область.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин