Синютка та Сидорович посперечалися, чи блокують вивезення львівського сміття

12:05 27 Грудня 2016

Синютка та Сидорович посперечалися, чи блокують вивезення львівського сміття

Фото: portal.lviv.ua

Голова постійної депутатської комісії Львівської обласної ради Михайло Сидорович заявив, що проблему із львівським сміттям перевели в політичну площину, тому її дуже складно вирішити.

Про це Михайло Сидорович заявив під час сесії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Депутат зазначив, що в Україні немає жодного сертифікованого сміттєзвалища і жодного цивілізованого способу збору та сортування сміття, а загальнодержавну проблему перевели в політику та зосередили в одному місті. Також Михайло Сидорович наголосив, що є постійне блокування вивезення сміття зі Львова.

У відповідь на цю заяву голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка попросив депутата не маніпулювати словами і заявив, що жодного блокування немає.

«Я слухаю оцю ахінею про блокаду і виникає запитання: яка блокада? Навіщо ця словесна еквілібристика, коли десятки машин сміття щодня вивозять за межі Львова, зокрема у Львівську область? Хто вам повірить: Червоноград, де людям сміття сиплять під ворота, Ожидів, де люди мене вночі будять і питають, чому в них висипають сміття, чи Полтава, де голова телефонує мені та просить з’ясувати, на яких підставах у них висипають сміття зі Львова? Навіщо ви розказуєте про блокування?» – наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що за останні 2 тижні було арештовано 17 машин, які вивозять львівське сміття, в центральній Україні – Полтавська, Київська області.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини