ТАКИ ДОРОГА…

12:50 4 Серпня 2016

ТАКИ ДОРОГА…

Вчора бачив на власні очі, ступав мештами і бадав колесами авта: дорога від Самбора до Старого Самбора люксусова. Ще до ладу не готова, ще є місця з реверсивним рухом, бо вкладають другий шар асфальту, але все одно око тішиться.

Хто знав цей «напрямок» ще минулого року, той мене зрозуміє.

Задекларовані владою 20 млн євро від Європейського Інвестиційного Банку вже звикло опановують турки з «Онура». Власне працюють українці, але результат разюче відрізняється від печінкоїдних наших «шрбу» чи інших шараг.

sambir_doroga5

Нова людська дорога має дотягнутися аж до Турки та Ужоцького перевалу. Як раніше на Стрийщині і Сколівщині, дивишся, оживуть придорожній бізнес та туризм з усіма добрими наслідками. Звичайно, якщо перевантажені «фури» не роздовбають і не роздушать усі наші мрії…

sambir_doroga4

На всьому кавалку шляху від Самбора до Старого Самбора до нової дороги пасують причепурені хатки-зупинки автобусів. З дошками оголошень, культурною рекламою, смітниками. Гарно! Хочеться вірити, що надовго…

 

Зустрів активістів ГО «Будуймо Україну разом» та ГО «Рабів до раю не пускають». Акуратно клеїли відозви до українців виводити на чисту воду місцевих злодійкуватих чиновників, хабарників, самодіяльних «князьків».

sambir_doroga2

sambir_doroga3

Може отак, всі разом і побудуємо самі собі у своїй країні пристойне життя?

Бачив і фільмував Святослав Яворівський, Leopolis. news

P.S. Від Львова до Самбора далі сумно, хоч трохи й підлатано. 

Останні новини