Цьогоріч більше осіб зможуть безплатно відвідати Форум видавців

21:20 16 Серпня 2017

Цьогоріч більше осіб зможуть безплатно відвідати Форум видавців

Фото: bookforum.ua

На 24 Форум видавців вхід буде вільний, зокрема, для працівників шкіл, університетів, бібліотек, музеїв, театрів, перекладачів, ілюстраторів, письменників, організованих груп студентів.

Про це повідомили організатори фестивалю.

Водночас зазначено, що працівники навчальних закладів та закладів культури можуть безкоштовно і за попередньою реєстрацією відвідати 24 Форум видавців лише 14 та 15 вересня, в наступні дні квитки потрібно придбати в касі. На стійці реєстрації необхідно буде обов’язково показати підтвердження місця праці.

Окрім того, письменники, перекладачі та ілюстратори, які не беруть участі 24 Форумі видавців, мають можливість отримати безкоштовний 4-денний квиток на книжковий ярмарок, за попередньою реєстрацією. На стійці реєстрації потрібно обов’язково показати роздрукований електронний квиток, який надішлють згодом.

Також організовані групи студентів можуть безкоштовно і за попередньою реєстрацією відвідати 24 Форум видавців лише 14 та 15 вересня, в наступні дні квитки потрібно купувати в касі. Наголошено, що електронну скриньку вказувати обов’язково, адже на неї надійде лист. На реєстрації потрібно кожному члену групи показати студентський квиток.

Водночас організатори зазначають, що на 24 Форум видавців вхід вільний для: особи з інвалідністю, учасників АТО, осіб з багатодітних сімей, переселенців. Діти до 16-ти років та пенсіонери також отримують квитки безкоштовно (реєстрація на місці), відповідно на 1 і на 4 дні.

Наголошено, що зареєструватися на місці зможуть лише пільгові категорії, діти до 16-ти років та пенсіонери, всі інші зможуть завітати на Форум видавців безплатно лише за попередньою реєстрацією.

Leopolis.news

Останні новини