Цьогорічні 9-класники не складатимуть ЗНО

19:06 10 Січня 2019

Цьогорічні 9-класники не складатимуть ЗНО

Фото: ukranews.com

2019 року учні дев’ятих класів не складатимуть державну підсумкову атестацію за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідне роз’яснення оприлюднило на своєму сайті 10 січня Міністерство освіти та науки.

«2019 року державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО)», – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, запуск ЗНО в 9-му класі планують до старту старшої профільної школи НУШ. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року.

Щодо випускників 11-х класів, то їм результати ЗНО зараховуватимуться як оцінки за ДПА з таких предметів: українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково); математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір випускника); один з предметів, за якими складається ЗНО (на вибір випускника). Учням, які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову.

Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин