Турківська райрада вимагає не підвищувати ціну на газ для населення – звернення

08:59 9 Жовтня 2018

Турківська райрада вимагає не підвищувати ціну на газ для населення – звернення

На позачерговій сесії Турківської районної ради депутати ухвалили звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою не підвищувати вартість газу для населення.  

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Ініціатором ухвалення такого документа виступила керівник депутатської фракції ВО «Батьківщина» в районній раді Мирослава Павлик. В ухваленому зверненні наголошено, що уряд України мотивує підвищення ціни на газ як одну з вимог МВФ. Водночас задеклароване Кабміном підвищення ціни на блакитне паливо на 23,5-25% негативно вплине на державний бюджет у цілому і суттєво зменшить заощадження українських родин, зробить їх ще біднішими.

«Висловлюємо переконання, – йдеться у депутатському зверненні обранців Турківщини, – що спершу необхідно підвищити зарплати, пенсії, стипендії, збільшити, а не скорочувати субсидії українцям, а вже потім підвищувати ціну на газ.

Вважаємо, що ціна на газ для населення, враховуючи власний його видобуток, на даний час і так завищена. Тому депутати Турківської районної ради проти намірів Кабміну щодо здороження вартості на голубе паливо доти, поки влада не створить українцям належних умов для економічної стабільності».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

Реклама:

Стрічка новин