У «Батьківщині» відкинули звинувачення СБУ у формуванні виборчих «пірамід»

14:21 22 Лютого 2019

У «Батьківщині» відкинули звинувачення СБУ у формуванні виборчих «пірамід»

Фото: golos.ua

Народний депутат, очільник партійців Полтавщини Руслан Богдан назвав масові звинувачення на адресу «Батьківщини» в порушенні виборчого законодавства ознакою агонії чинної влади, яка недолугими й брутальними методами намагається дискредитувати політсилу та лідера електоральних симпатій Юлію Тимошенко.

Про це Руслан Богдан заявив в ефірі одного з регіональних телеканалів, інформує прес-служба партії «Батьківщина».

Політик назвав методи, якими діє чинна влада, «точнісінько такими, як у Януковича».

«Раніше я вже переживав звинувачення в таких речах, які навіть важко уявити, але згодом усе це було визнано безпідставним. Тепер така ж сама ситуація. Однаковим є те, що і тоді, і тепер Юлія Тимошенко – беззаперечний політичний лідер, реальний кандидат на президентський пост. І тоді, й тепер – я в її команді», – наголосив голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами Руслана Богдана, влада оприлюднює безглузді звинувачення, придумані нашвидкуруч, через своїх кишенькових депутатів і кишенькових ЗМІ. А це свідчить про явну позицію аутсайдера.

«У Порошенка, вочевидь, киплять мізки через низькі рейтинги, але ж це закономірно: треба було гривню укріплювати, війну закінчувати, як обіцяв, та не виконав обіцянки. Поясни це людям і склади із себе президентські повноваження, а не шукай причини в зовнішніх факторах», – підсумував член парламентської фракції ВО «Батьківщина».

Як повідомляли, 21 лютого Служба безпеки України заявила, що викрила «виборчу піраміду» під керівництвом народного депутата, яка працювала у низці регіонів України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах.

Потім в СБУ додали, що підозрюють у причетності до організації цієї cхеми народного депутата «Батьківщини» Руслана Богдана.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин