У ДПСУ розповіли, куди найчастіше подорожують українці

13:46 20 Грудня 2018

У ДПСУ розповіли, куди найчастіше подорожують українці

Фото: tyachivnews.in.ua

Цього року українці найчастіше подорожували до Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Білорусі.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

«Статистика свідчить, що в 2018 році передові позиції з поїздок українців, як і торік, займають такі країни як Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет (збільшення на 350 тисяч осіб) та Туреччина», – зазначено в повідомленні.

Водночас прикордонники фіксують збільшення поїздок до Німеччини (+165 тисяч), Італії (+125 тисяч), Іспанії (+50 тисяч), Греції та Данії (+30 тисяч), Австрії та Кіпру (по +25 тисяч), Латвії (+20 тисяч), Болгарії та Чехії (по +15 тисяч), Естонії та Швейцарії (по + 10 тисяч). Мандрівки до США й Ізраїлю залишаються на рівні з минулим роком.

За словами голови Держприкордонслужби Петра Цигикала, обсяги пропускних операцій постійно зростають – у середньому на 4%. При цьому 71% осіб становлять громадяни України (66,4 мільйона осіб), а іноземці – 29%.

Крім того, очільник прикордонного відомства відмітив, що порівняно з минулим роком кількість українців, які подорожують, збільшилася на 6%. Зокрема, фіксують збільшення поїздок громадян України через кордон зі Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (загалом це 10,7 млн осіб, попит на авіаподорожі збільшився на 29%).

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин