У Дрогобичі та Стебнику продовжили карантин у школах

16:52 11 Лютого 2019

У Дрогобичі та Стебнику продовжили карантин у школах

Фото: Дрогобицька МР

Школярі Дрогобича та Стебника ще тиждень не ходитимуть на навчання, щоб мінімізувати кількість захворювань у школах.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

Головний медик Дрогобича Володимир Чуба розповів, що тенденція із захворюваністю на кір, грип та ГРВІ у Дрогобичі та Стебнику за останній тиждень зросла. За словами посадовця, приріст захворюваності на кір впродовж минулого тижня становить 25 осіб, на грип – 110 осіб. На ГРВІ з початку минулого тижня захворіло 653 осіб. Про це йшлося під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради, комунальних підприємств та держустанов міста.

Відповідно до статистики, на грип та ГРВІ однаково хворіють як дорослі, так і діти.

Зважаючи на статистику міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що комісія ТЕБ та НС вирішила продовжити припинення навчально-виховного процесу у школах Стебника та Дрогобича до кінця цього тижня, оскільки це суттєво мінімізує темпи захворювання не лише серед школярів, а й педагогів та батьків.

Як зазначив начальник відділу освіти міськради Петро Сушко, з наступного понеділка, 18 лютого, учні шкіл міст Дрогобича та Стебника, ймовірно, приступлять до навчання, оскільки інкубаційний період визначених захворювань серед школярів уже минув.

Як повідомляли, минулого тижня школи Дрогобича та Стебника закрили на карантин до п’ятниці.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин