У Дрогобичі відбулася молитовна хода на захист сім’ї (ФОТО)

08:19 1 Жовтня 2018

У Дрогобичі відбулася молитовна хода на захист сім’ї (ФОТО)

Учора, 30 вересня, вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода на захист подружжя і життя  «Сім’я – найпрекрасніше, що створив Бог».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Очолив ходу владика Григорій Комар – єпископ-помічник єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Участь у заході взяли священнослужителі Дрогобицького деканату, студенти Дрогобицької духовної семінарії, жителі міста.

Розпочалася хода від катедрального храму Пресвятої Трійці до церкви священномучеників Северіяна, Якима та Віталія. Під час молитовного маршруту відбувалися зупинки біля Дрогобицьких храмів св. апп. Петра і Павла, Успення Пресвятої Богородиці, Преображення Господнього. Там проводили духовні розважання про сучасну сім’ю, її проблеми та шляхи подолання причин, що її послаблюють.

Активною була і молодь міста. Хлопці та дівчата підготували духовно-мистецьку програму. Її доповнив виступ студентського гурту семінарії «Quo Vadis».

Перед учасниками ходи проповідь виголосив владика Григорій Комар. Він наголосив, що найпрекрасніше створіння Бога – це сім’я, особливо, коли вона міцна, у духовному мирі та злагоді виростають діти. Водночас владика звернув увагу на серйозні новітні суспільні, економічні та політичні виклики, які доводиться долати українським сім’ям.

Фото Степана Павлішака

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин