У Франковому університеті провели день відкритих дверей (ФОТО)

09:40 11 Лютого 2019

У Франковому університеті провели день відкритих дверей (ФОТО)

У суботу, 9 лютого, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся день відкритих дверей, який відвідали понад тисяча учасників з різних куточків України.

Про це повідомляє прес-центр ВНЗ.

У холі головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка вперше було одночасно представлено всі факультети, коледжі та освітні можливості для абітурієнтів. Також старшокласники та батьки взяли участь у майстер-класах, наукових дослідах, воркшопах, вікторинах та відвідали мотиваційні лекції.

Ректор університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зазначив, що класичність Львівського університету – це перш за все потужні наукові школи. Нині в університеті діє понад 120 освітніх програм на бакалавраті й майже сотня на магістратурі. У виші працюють майже дві тисячі викладачів, 70% з яких кандидати, доктори, доценти, професори. За минулий рік більше ніж тисяча студентів, аспірантів, докторантів, викладачів побували за кордоном на різних програмах Erasmus+.

Андрій Гукалюк вчений секретар приймальної комісії, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки  підприємства розповів, що початок прийому заяв у Франковому університеті 2019 року розпочнеться 10 липня. Пан Андрій зазначив, що в структурі університету, крім факультетів, є ще три коледжі. Особливістю вступу в коледжі є те, що потрібно лише 2 сертифікати ЗНО. Також під час вступної кампанії при університеті працюватимуть 25 консультаційних центрів для абітурієнтів.

Фото: прес-центр ЛНУ імені Івана Франка

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин