У ЛУФК підняли Олімпійський прапор на честь відкриття зимового олімпійського фестивалю-2019

19:50 11 Лютого 2019

У ЛУФК підняли Олімпійський прапор на честь відкриття зимового олімпійського фестивалю-2019

Cьогодні у Львівському училищі фізичної культури підняли державний прапор України та прапор Національного Олімпійського комітету України на честь відкриття ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ).

Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті Львівщини.

На урочистій церемонії були присутні: голова відділення НОК України у Львівській області, член НОК України – Юрій Турянський; голова профільної комісії молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, депутат Львівської обласної ради – Петро Жукровський; виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських ігор (1994) з гірськолижного спорту, випускниця ЛУФК – Христина Опьола (Подгрушна); стипендіат НОК України, МСМК з боксу, випускниця ЛУФК – Вікторія Вірт–Гарасимович.

Підняти державний прапор України та прапор НОК випала честь учениці 10 класу ЛУФК Ользі Клунніковій – КМСУ, дворазовій срібній призерці чемпіонату України серед дівчат триборок, учасниці чемпіонату Європи серед дівчат, за підтримки майже 300 учнів та студентів Львівського училища фізичної культури

Голова відділення НОК України Юрій Турянський зазначив, що недарма Олімпійський прапор підняли саме у ЛУФК, яке виховало вже цілу плеяду спортсменів найвищого рівня, в тому числі й учасників Олімпійських ігор, та побажав учням училища, щоби початок ЄЮОФ став для них поштовхом у подальшому самовдосконаленні як в спорті, так і у навчанні.

Директор училища Степан Родак підкреслив, що учні ЛУФК вболівають за юних українських олімпійців – учасників зимового ЄЮОФ, а самі вже готуються до XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться влітку цього року в азербайджанському Баку.

Нагадаємо, що зараз на зимовому ЄЮОФ Україну представляють 22 юних атлета, які виступатимуть у 5-ти видах спорту: біатлоні (8 спортсменів), гірськолижному спорті (4), лижних гонках (4), фігурному катанні (2) та шорт-треці (4). Серед них є й представниця Львівщини – вихованка Новояворівської школи біатлону Юлія Городна. Змагання триватимуть упродовж цього тижня й завершаться 15 лютого.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин