Садовий надумав розпочати рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, попри незгоду селян

15:49 3 Жовтня 2016

Садовий надумав розпочати рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, попри незгоду селян

Цього тижня Львівська міська рада розпочне рекультивацію Грибовицього сміттєзвалища.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«На цьому тижні ми починаємо процес рекультивації на полігоні. Роботи проводимо власними силами, не чекаючи обіцяних коштів. Щоб ці гроші почали працювати тут, треба мінімум півроку, бо це дуже складна бюрократична тяганина. Водночас це живі кошти на 25 років під 1-1,5 річних», – сказав міський голова Львова.

Він додав, що кожного дня мерія веде дискусію із активістами та сільськими головами Малехова і Грибович.

«Усі все розуміють. Тобто, якщо забрати із цього питання політику, невміння людей сприймати реалії, усе буде окей. Я переконаний, що ми знайдемо порозуміння і з Малеховом, і з Грибовчами, але для цього потрібен час. Рекультивацію ми починаємо, школу ми будуємо і люди просто повинні побачити, що ми чітко ідемо до цілі, яку собі поставили – цей полігон має бути закритий. Але закрити його треба правильно і для цього треба орієнтовно чотири роки важкої, системної рекультивації», – сказав Андрій Садовий.

«Починаємо рекультивацію за кошти міста, намір банку дати гроші є твердим, тож ми матимемо підтримку європейського банку. Тому і полігон якісно закриємо, і завод якісно збудуємо», – додав він.

Нагадаємо, нещодавно начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець заявив, що рекультивація сміттєвого полігону в Грибовичах може розпочатися тільки після того, як проведуть усі заходи стабілізації, тобто через два роки.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Останні новини