У Львівській міськраді назвали топ-5 звернень на «Гарячу лінію міста»

17:56 16 Серпня 2017

У Львівській міськраді назвали топ-5 звернень на «Гарячу лінію міста»

Фото: Białystok

Нове програмне забезпечення «Гарячої лінії міста» у Львові дозволяє виконавцеві роботи послухати розмову заявника, а це поліпшує роботу виконавців, оскільки вони досконало бачать суть проблеми.

Про це розповіла начальник відділу «Гаряча лінія міста» Львівської міської ради Віра Фрис під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Віра Фрис зазначила, що після впровадження нового програмного забезпечення зменшився час «закриття» звернення, оскільки звернення потрапляє безпосередньо до виконавця, а не, як раніше, опрацьовується поетапно.

Вона додала: щодо деяких типів проблем відбувається зменшення кількості звернень, оскільки працівники та служби міста бачать, що такі звернення надходять часто, і їх контролюють.

«До прикладу, якщо взяти такі типи звернень, як водопостачання, то маємо поліпшення динаміки: за половину червня в Галицькому районі ми мали 51 годину «закриття», а вже в липні істотно зменшився час. Так з само електропостачанням у нас зменшився час «закриття». Бо звернення потрапляє безпосередньо до виконавця, тож час вирішення проблеми зменшується», – сказала Віра Фрис.

Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик розповіла, що впродовж доби на «Гарячу лінію міста» надходить близько 1000-1200 дзвінків. У вихідні – 600 звернень.

«Найчастіше до нас звертаються щодо стану прибудинкових територій: контейнерні майданчики, прибирання тощо. Дуже цікаво, що цього року, крім прибудинкових територій, мешканці звертаються щодо ліфтів, електропостачання будинків, а також питання транспорту. Цього року щодо транспорту є менше звернень, однак динаміка надалі висока. Тож оці звернення, які я назвала, входять у топ-5, з якими до нас дзвонили мешканці», – сказала Валентина Бартошик.

Як відомо, «Гаряча лінія міста» – міська багатоканальна телефонна служба,  зателефонувавши на яку, мешканець міста може отримати потрібну консультацію і швидке реагування на свої скарги, проблеми чи зауваження цілодобово і без вихідних.

24 лютого виконавчий комітет виділив майже 480 тис. грн на придбання програмного комплексу Visual service для «Гарячої лінії міста».

Нагадаємо, завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», від червня почали краще працювати всі служби, які обслуговують мешканців Львова.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини