У Львівській облраді вирішили не скликати сесію через тарифи

18:35 18 Липня 2016

У Львівській облраді вирішили не скликати сесію через тарифи

Сьогодні, 18 липня, у Львівській обласній раді відбулася нарада голів фракцій, на якій зокрема йшлося про необхідність ухвалення облрадою рішення стосовно комунальних тарифів.

Керівництво Львівської обласної ради вирішило, що вимога зниження комунальних тарифів – недостатня підстава для скликання сесії, інформує прес-служба обласної “Свободи”.

«Очевидно, депутати обласної ради не бажають переривати відпочинок. То хочу нагадати, що в роботі органів місцевого самоврядування не передбачені так звані канікули», – зазначив “свободівець” Михайло Нискогуз.

Як заявив уповноважений фракції ВО “Свобода” Олег Панькевич, керівництво облради вирішило, що протести українців проти дій уряду, зокрема встановлення непомірних комунальних тарифів – недостатній привід для скликання сесії.

Нагадаємо, раніше депутати обласної ради ініціювали проведення позачергової сесії щодо встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.

Як повідомляли, у четвер, 14 липня, міський голова Львова Андрій Садовий відмовився ставити на голосування проект ухвали “Про встановлення мораторію на введення з 1 липня 2016 року у дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у місті Львові”.

Зазначимо, що 14 липня Стрийська районна рада одноголосно підтримала встановлення мораторію на введення з 1 липня цього року в дію підвищених цін і тарифів для населенням на житлово-комунальні послуги.

Leopolis.news

Останні новини