У львівському аквапарку влаштували свято Миколая для дітей переселенців (ФОТО)

11:47 21 Грудня 2016

У львівському аквапарку влаштували свято Миколая для дітей переселенців (ФОТО)

18 грудня перед ніччю чудотворця Миколая в аквапарку «Пляж» усі охочі маленькі відвідувачі могли розважитись з Ангелом та Чортиком, крижаною принцесою Ельзою та самим Миколаєм.

Особливо очікуваними гостями стали діти, яких пересилили із Донецької та Луганської областей. Сьогодні вони проживають на території Львівщини та у своїй більшості виховуються лише з матерями. Тати цих дітей залишились боронити кордони нашої держави, а матері знайшли в собі відвагу самотужки виховувати дітей в іншому регіоні України.

akvapark1

Новорічні свята – це час сімейних цінностей, див та подарунків. Незалежно як ми провели рік, кожний у ніч св.Миколая підсвідомо очікує на диво. Діти – перші мрійники серед нас! Аквапарк “ПЛЯЖ” завжди підтримує радісне та щасливе дитинство та дарує тепло, радість і сміх!

akvapark2

Починаючи із свята Миколая та до Водохреща, протягом місяця, на усіх відвідувачів чекають святкові вогні, веселі аніматори, конкурси та подарунки.

Дякуємо Благодійному фонду «Все за ради дітей» за можливість зустрітися із дітьми, які найбільше потребують відчуття свята сьогодні!

Будемо чуйні до ближнього, разом завжди комфортніше та веселіше.

Веселих, теплих та щедрих свят бажає Аквапарк «ПЛЯЖ»!

Останні новини