У львівському електротранспорті активніше полюватимуть на зайців

14:08 30 Грудня 2016

У львівському електротранспорті активніше полюватимуть на зайців

Фото: прес-служба ЛКП «Львівелектротранс»

Із січня 2017 року ЛКП «Львівелектротранс» посилить контроль за платіжною дисципліною пасажирів, повідомили в прес-службі підприємства.

До контролю, крім інспекторів служби безпеки підприємства, буде залучено інших працівників, які за бажанням отримали відповідні посвідчення на право здійснення контролю, а також жетони контролера. Окрім того, до контролю за платіжною дисципліною пасажирів залучать працівників «Муніципальної дружини».

ЛКП «Львівелектротранс» попереджає, що безквитковий проїзд в електротранспорті є адміністративним правопорушенням, яке передбачено статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення і карається штрафом у двадцятиразовому розмірі вартості проїзду (40 грн.). Також нагадують, що, відповідно до статті 185(9) Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника транспорту, який здійснює контроль за перевезенням пасажирів, пов`язану з фізичним опором або образою чи іншими протиправними діями.

Leopolis.news

Останні новини