У Львівському медуніверститеті – новий тренажер для студентів-стоматологів (ФОТО, ВІДЕО)

16:20 12 Лютого 2019

У Львівському медуніверститеті – новий тренажер для студентів-стоматологів (ФОТО, ВІДЕО)

Фото: new.meduniv.lviv.ua

З початку лютого в імітаційному навчальному центрі ЛНМУ ім. Данила Галицького почав діяти новий віртуальний учбовий стоматологічний тактильний тренажер. Інсталювали 3D-тактильний симулятор VIRTEASY DENTAL компанії HRV фахівці з країни-виробника – Франції.

Про це повідомляє Відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Це один із найсучасніших медичних тренажерів для засвоєння практичних навичок майбутніми фахівцями. Він не лише дозволяє бачити на екрані зображення у трьох вимірах, а й практично відчувати рукою роботу інструмента, який використовує спеціаліст.

Студенти мають змогу самі обрати інструмент, його калібрування для виконання віртуального завдання. Прилад дає можливість відразу оцінити якість виконаної роботи – на екрані з’являється відповідне зображення, виконане різними кольорами.

Стоматологічний симулятор призначений для препарування поверхні зубів та порожнин для подальшого пломбування чи протезування, обробки зубних каналів. Розробники програмного забезпечення обіцяли, що незабаром студенти-стоматологи матимуть змогу на тренажері планувати операції з імплантації. Ще однією цікавою опцією є те, що викладачі-тренери, які пройшли відповідне навчання, можуть самостійно створювати додаткові віртуальні завдання для студентів.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин