У Львові даватимуть грошові бонуси випускникам, які відмінно здадуть ЗНО

18:36 18 Травня 2017

У Львові даватимуть грошові бонуси випускникам, які відмінно здадуть ЗНО

Фото: INTERMARIUM

Львівська міська рада ухвалила рішення про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Львова.

Таке рішення депутати ухвалили під час засідання сесії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Відповідно до пояснювальної записки метою програми є надання фінансової підтримки талановитим учням, які стали переможцями міських учнівських інтернет-олімпіад, Міжнародних, Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, учасниками науково-пошукових конференцій.

Програма передбачає відзначення випускників загальноосвітніх навчальних закладів у Львова, які у 2016-2017 навчальному році за результатами ЗНО з базової дисципліни отримали:  200 балів – грошовою винагородою у розмірі 2000 грн; 400 балів – грошовою винагородою у розмірі 4000 грн; 600 балів – грошовою винагородою у розмірі 6000 грн.

Для фінансового забезпечення реалізації документа передбачаються кошти у загальній сумі 800 тис грн: відзначення премією Львівського міського голови – у сумі 300 тис. грн; для надання фінансової підтримки обдарованої молоді (об’єднанням) для участі в олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях тощо – 300 тис. грн; для придбання цінних подарунків для нагородження переможців міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін –100 тис. грн; для відзначення грошовою винагородою випускників загальноосвітніх навчальних закладів Львова – 100 тис. грн.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини