У Львові дозволили примусову евакуацію авто інспекторами з паркування

17:06 11 Жовтня 2018

У Львові дозволили примусову евакуацію авто інспекторами з паркування

Фото: Auto24

Сесія Львівської міської ради затвердила тимчасовий порядок евакуації неправильно припаркованих автомобілів і тарифи на зберігання евакуйованих авто.

Таке рішення депутати підтримали під час засідання сесії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Цим документом депутати затвердили перелік випадків, у яких інспектори мають евакуювати авто.

Відповідно до тимчасового порядку після приїзду евакуатора інспектор в присутності двох свідків має скласти акт огляду та тимчасового затримання автомобіля. Потім евакуатор відвезе автомобіль на штрафмайданчик. Крім комунальних евакуаторів, інспекторам дозволили залучати спецтехніку приватних компаній.

Вартість евакуації автомобілів залежить від ваги: до 2 тонн – 720 грн; від 2 до 3 тонн – 840 грн; більше 3 тонни – 1080 грн.

Забрати транспорт із штрафмайданчика власник зможе після того, як заплатить штраф і вартість евакуації і зберігання автомобіля.

Нагадаємо, відповідно до нового закону інспектори з паркування виписуватимуть штрафи за порушення правил паркування власникам транспортних засобів (фізична особа чи керівник юридичної особи), а також фактичним користувачам автомобілів. Для того, щоб уникнути адміністративної відповідальності за порушення правил паркування, колишньому власнику автомобіля потрібно піти у Сервісний центр Міністерства внутрішніх справ і написати там заяву із проханням внести до Єдиного реєстру транспортних засобів відомості про належного користувача. Якщо колишній власник цього не зробить, то мусить заплатити штраф.

Закон щодо реформування сфери паркування почав діяти 27 вересня, однак інспектори з паркування з’являться на вулицях Львова лише в середині жовтня.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин