У Львові можуть створити новий центр допомоги учасникам АТО

13:41 17 Серпня 2017

У Львові можуть створити новий центр допомоги учасникам АТО

Фото: wartime.org.ua

«Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS» презентував у Львові принципи своєї роботи та пропонує створити аналогічну організацію у нашому місті.

Про це під час прес-конференції розповів директор AXIOS Олег Магалецький, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Як відомо, AXIOS запрацював у жовтні 2016 року в Києві. Основна мета центру – допомога атовцям у працевлаштуванні, психологічна та правова допомога.

«Як показує світова практика, якщо не працювати з ветеранами, то ті проблеми, які виникають після війни, можуть перекрити досягнення війни. Досвід Британії, США та досвід України, який вона отримала після Афганістану, коли відсутня суспільна і державна робота з ветеранами, це може мати великі ризики в подальшому», – каже Олег Магалецький.

Як кажуть у Центрі, основною метою діяльності є повернення ветеранів до нормального життя. Фахівці відзначають, що великий відсоток демобілізованих не знаходить роботу після війни, а це у свою чергу породжує відчай, алкоголізм, проблеми у сім’ї, розлучення. У такому випадку, військовим потрібно максимально швидко найти цивільну роботу.

Для цього у AXIOS проводять спеціальні курси та семінари, які нададуть кваліфікацію, затребувану на ринку праці і таким чином полегшать пошук роботи. За словами Олега Магалецького, організація працює з багатьма відомими корпораціями та компаніями у питанням працевлаштування своїх клієнтів.

Велику увагу в Центрі приділяють первинні правовій допомозі у оформленні статусу учасника бойових дій, отримання земельної ділянки та інше.

У Львові представники AXIOS пробудуть кілька днів та матимуть змогу поспілкуватись з іншими громадськими та державними організаціями, що займаються бійцями АТО та ветеранами війни.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин