У Львові не скасовуватимуть рішення про обмеження продажу алкоголю в нічний час

14:33 9 Листопада 2018

У Львові не скасовуватимуть рішення про обмеження продажу алкоголю в нічний час

Фото: nakipelo.ua

У Львові, попри рішення обласного територіального відділення антимонопольного комітету від 25 жовтня, надалі діятиме заборона продажу алкогольних напоїв у нічний час.

Про це під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради розповіла директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Ірина Кулинич зазначила, що Львівське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України 25 жовтня ухвалило рішення про скасування рішення Львівської міської ради про заборону продажу алкоголю з 22:00 до 10:00.

«Львівське відділення антимонопольного комітету прийняло це рішення всупереч тій сумній статистиці, яка є офіційною. Бо щорічно в Україні є 40 тисяч смертей від алкоголізму, Україна займає 6 місце у світі за рівнем вживання алкоголю. 83% підлітків вживали алкоголь у віці від 11 до 15 років, а вчора з’явилося дослідження, що 47% підлітків від 15 до 19 років вживають алкоголь в Україні, натомість у світі цей відсоток становить приблизно 27%. Загалом у нас у 4 рази більше магазинів, які продають алкоголь, аніж у польських містах. Водночас, згідно зі щорічною статистикою Головного управління поліції у Львівській області, у Львові з 2013 до 2017 року кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, зменшилася в 4 рази», – сказала Ірина Кулинич.

Вона додала, що на одному із засідань виконком заслухає інформацію від представників правоохоронних органів, фіскальної служби та антимонопольного комітету про їхню роботу з незаконним продажем алкоголю в нічний час у Львові.

«Дивною є позиція органу державної влади, який скасовує обмеження на продаж алкоголю, зважаючи на кількість злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, вживання алкоголю дітьми, п’яне водіння. Ми процедурно працюватимемо над тим, щоб скасувати рішення антимонопольного комітету України», – сказала чиновниця.

Вона також подякувала всім підприємницьким структурам, великим мережам, які виконують рішення виконавчого комітету.

«У березні внесли зміни до законодавства, і місцеві ради мають повноваження ухвалювати такі рішення. Тому треба відстоювати наше рішення виконкому, а всі необхідні процедури винести на сесію», – додала директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин