У Львові покажуть документальний фільм про Олега Сенцова

21:13 27 Березня 2018

У Львові покажуть документальний фільм про Олега Сенцова

Фото: umoloda.kiev.ua

Завтра, 28 березня, о 18:00 у музеї «Територія Терору» відбудеться показ документального фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова», який зняв режисер Аскольд Куров.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану, уродженець Криму. Після того, як Росія анексувала півострів, став активним противником окупації. У травні 2014 року його заарештували співробітники російських спецслужб та висунули звинувачення у плануванні теракту і перевезли до Москви. Через півроку перебування під вартою, Сенцова засудили до 20 років ув’язнення попри той факт, що він давав свідчення під тиском, своєї провини не визнав, а докази у справі – відсутні.

Робота над кінострічкою розпочалася в липні 2014 року. Аскольд Куров знімав у Москві попередні засідання суду та сцени за участю сестри Олега Сенцова – Наталії, а український режисер Андрій Литвиненко – епізоди за участю друзів Олега й учасників «Автомайдану» в Україні.

Світова прем’єра стрічки під міжнародною назвою «The Trial: The State of Russia vs Oleg Sentsov» відбулася 11 лютого 2017 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі, де він був представлений у секції «Berlinale Special». Українська прем’єра відбулася 25 березня 2017 року на міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

Вхід вільний. За детальною інформацією просять звертатися за телефоном: 0967835096.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин