У Львові правоохоронці обшукали помешкання «туристів» із Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

19:48 16 Серпня 2017

У Львові правоохоронці обшукали помешкання «туристів» із Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

У рамках кримінального провадження щодо майнових злочинів львівські правоохоронці провели обшук у помешканні, яке винаймали мешканці Закарпаття.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 16 серпня, працівники Галицького відділу поліції в рамках відкритого кримінального провадження за фактом скоєння майнових злочинів провели санкціонований обшук в одній з квартир поблизу Краківського ринку. У помешканні правоохоронці виявили близько 15 осіб, серед яких діти, усі вони є уродженцями Закарпатської області. За їхніми словами, квартиру вони орендують.

«Ці особи неодноразово доставлялися в Галицький відділ поліції. З ними було проведено роз’яснювальні бесіди щодо недопущення вчинення крадіжок. Вони запевняли, що у місті випадково і що скоро повернуться додому. Але за деякий час знову потрапляли в поле зору правоохоронних органів. Ми їм пропонували виїхати зі Львова, повернутися за місцем проживання, влаштуватись на роботу і вести нормальний спосіб життя. Навіть доставляли на вокзал, де вони сідали в поїзд, але через деякий час знову поверталися. Також серед цих громадян було виявлено осіб, яких ми раніше затримували за вчинення кримінальних правопорушень, зараз матеріали справи передано до суду», – розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника Галицького відділу поліції, підполковник поліції Петро Швороб.

Правоохоронці проводять перевірку причетності громадян Закарпаття до скоєння крадіжок та інших злочинів на території Львова. Речі, вилучені під час обшуку, перевіряють на предмет того, чи є вони речовими доказами в інших кримінальних провадженнях. Проводять слідчі дії.

Нагадаємо, у Львові жительки Закарпаття обікрали працівницю міністерства однієї з європейських країн

Фото: ГУНП у Львівській області

Leopolis.news

Останні новини