У Львові пройде Туристичний форум

16:29 13 Жовтня 2017

У Львові пройде Туристичний форум

Фото: prostir.ua

18 до 20 жовтня у Львові проходитиме Львівський туристичний форум. Цьогорічна тема форуму – «Туризм: Перезавантаження»/ «Rethink Tourism».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Коли готуємо подію, мабуть, одна з ключових задач організаторів – це визначити тему. «Туризм: Перезавантаження» – таку тему  ми обрали цього року для нашого Форуму. Переосмислення того, що вже зроблено, і що потрібно робити в майбутньому для розвитку індустрії гостинності. У програмі передбачені три ключові сесії: Перша «Створюйте, просувайте креативно». Де обговорюватимемо туристичні продукти і як правильно їх доносити до цільової аудиторії. Під час другої сесії йтиметься про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та дестинацій. Під час третьої сесії та Форуму ТІЦ експерти та тренери поділяться з аудиторією своїм досвідом як бути клієнтоорієнтованими, адже для індустрії гостинності це пріоритетне завдання», – зазначають організатори Форуму.

Львівський туристичний форум відбувається другий рік поспіль.

Відкриття Форуму заплановане на 18 жовтня у музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня». На відкритті з промовою «Туристичний прорив» виступить засновник Майстерні стратегії PRORYV Павло Шеремета.

В другий день 19 жовтня організатори запланували в межах панелей «Створюй, просувай креативно» і «Синергія в туризмі» 4 панельні дискусії за участю ключових експертів туристичної галузі, майстер-клас та тренінг. Локацією обрали нещодавно відкритий Центр Шептицького (вул. Козельницька, 2а).

Третього дня 20 жовтня Форум об’єднає професіоналів Центрів туристичної інформації.

«Львів – це місто,  в якому за останні роки туризм розвивається особливо стрімкими темпами. У нас щороку зростає кількість гостей не лише з-за кордону, але й серед наших співвітчизників Львів – найпопулярніша туристична дестинація в Україні та нова цікава дестинація в Європі. Хочемо  поділитися своїм досвідом з колегами з інших міст та регіонів України. Цього року серед спікерів є чимало львівських фахівців індустрії гостинності. Також розуміємо, що нам теж потрібно вчитися, тому запросили на форум і іноземних експертів», – зазначає керівник управління туризму Львівської міської ради Галина Малець.

З детальною програмою Львівського туристичного форуму можна ознайомитися тут.

Придбати квитки можна тут.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин