У Львові проведуть «Тиждень креативного підприємництва»

14:28 21 Серпня 2017

У Львові проведуть «Тиждень креативного підприємництва»

Фото організаторів

З 3 по 9 вересня у Львові триватиме «Тиждень креативного підприємництва», в рамках якого відбудуться різноманітні лекції, майстер-класи та воркшопи, де охочим львів’янам розповідатимуть про бізнес-стартапи.

Про це під час прес-конференції сьогодні розповіли організатори, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

У рамках Тижня успішні та креативні підприємці міста та регіону мотивуватимуть і навчатимуть азам бізнес-старту студентів, старшокласників та молодих людей. Щодня відбуватимуться бізнес-сніданки, лекторії в університетах, школах та під відкритим небом.

«Тиждень креативного підприємництва вперше організовується з нагоди Дня підприємця. Ми плануємо зробити цей захід масовим, – каже координаторка заходу Яна Пекун. Щодо програми, то розпочинатиметься все з бізнес-сніданків, щодня, з 09:00 в різних локаціях міста. До них може долучитись будь-хто».

За словами організаторів, кожен день буде присвячений певній темі. Так, перший день буде присвячений самому поняттю креативного підприємництва. Наступного дня відбудуться лекції в школах міста, які проведуть відомі підприємці. Детальніше про лекції можна буде дізнатись на сторінці заходу у Facebook.

«Захід, який буде відбуватись з 3 по 9 вересня, покликаний зробити такий великий розголос, що стартапи – це дуже натхненно, цікаво; і показати, які практичні поради можна застосувати для того, щоб можна було відкривати власні справи», – наголосив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини