У Львові провели фотосесію проекту «Незламні кіборги» (ФОТО)

18:52 16 Січня 2019

У Львові провели фотосесію проекту «Незламні кіборги» (ФОТО)

У Музеї визвольної боротьби сьогодні, 16 січня, у день пам’яті героїв-кіборгів, які боронили Донецький аеропорт, відбулася фотосесія проекту «Незламні кіборги».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У фотопроекті взяли участь майже два десятки воїнів із Львівщини, а організували проект, щоб гідно вшанувати подвиг оборонців Донецького аеропорту.

«В аеропорт я потрапив 6 січня і перебував до 20 січня 2015 року, після чого мене взяли в полон. Перші дні на бойових позиціях було зовсім не страшно, бо ми ще не до кінця розуміли куди  потрапили. Коли йшли бої, теж було не страшно. Найбільше лякала тиша. У мене з дитинства була мрія потрапити на війну. Не шкодую про жоден свій крок, і якщо буде ще потреба піду воювати, не замислюючись», – ділиться спогадами оборонець аеропорту, мобілізований під час третьої хвилі Тарас Колодій.

«Подібні проекти важливі ще й тому, що на них ми маємо виховувати молоде покоління. Довгий час усе робилось для того, щоб позиціонувати армію як гурт невдах. Такі позиції треба міняти. Ми настільки швидко заходили в аеропорт, що навіть не встигли перед нами зняти всі розтяжки. Ми розвантажувались від вибухи, тому перші відчуття – це страх. Все чим ти займаєшся в перші дні це постійна боротьба зі страхом. Згодом звикли, опанували його», – згадує старший лейтенант Олег Височанський.

Виставку світлин героїв експонуватимуть у Львівській облдержадміністрації, після чого її передадуть у Будинок воїна та Музей історії релігії. До проекту долучилися фотографи Сергій Талочко та Альона Ніколаєвич.

Фото: ЛОДА

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин