У Львові розслідують випадок булінгу щодо четвертокласника з боку вчителя (ВІДЕО)

12:01 8 Листопада 2018

У Львові розслідують випадок булінгу щодо четвертокласника з боку вчителя (ВІДЕО)

Скриншот з відео

Відділ освіти Галицького та Франківського районів отримав скаргу від батька учня 4-Б класу щодо дій вчителя ліцею № 2, що на вул. Володимира Великого, 55а.

Як інформує прес-служба ЛМР, з метою вивчення фактів, викладених у заяві батька щодо ситуації, яка склалася з його сином, відділом освіти Галицького та Франківського районів Львівської міської ради створено комісію для розгляду та з’ясування обставин.

«До складу комісії входять спеціалісти відділу освіти, юрисконсульт відділу освіти та керівник методичного об’єднання практичних психологів ЗЗСО Франківського району.

Взято пояснення у заступника директора з виховної роботи, практичного психолога, соціального педагога, заступника директора з навчально-виховної роботи.

У присутності членів комісії та адміністрації ліцею вислухано вчителя початкових класів щодо фактів викладених у заяві.

Свою роботу комісія розпочала 7 листопада і працюватиме до 12 листопада.

На сьогоднішній день ситуація виглядає неоднозначною. За результатами роботи комісії будуть прийняті відповідні рішення», — зазначають в управлінні освіти Львівської міської ради.

Як повідомлялось, у Львові батьки четвертокласника заявили про булінг із боку класного керівника. Зацькували дитину, бо її знудило в автобусі. Батьки інших учнів на стороні вчителя.

На захист учня виступила «Батьківська рада Львівщини».

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин