У Львові цього року планують встановити 300 камер відеоспостереження

10:46 23 Березня 2019

У Львові цього року планують встановити 300 камер відеоспостереження

Фото: ipkey.com.ua

 Львівській міській раді відбулася зустріч представників комунальних підприємств, управління безпеки міста, національної поліції, патрульної поліції та користувачів відеосистеми, які презентували та обговорювали стратегію розвитку відеоспостереження у місті.

Відтак, цьогоріч по місту хочуть розмістити 300 камер відеонагляду, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Начальник управління безпеки міста Юрій Діль розповів, що вже є створені робочі групи між управлінням безпеки і національною поліцією щодо розміщення камер у 2019 році в місті Львові. Відбудеться ще декілька етапів погоджень, але основним критерієм є національна поліція, тому що вони мають статистику, де потрібно поставити камери для визначення обличчя, для швидкого реагування під час ДТП, визначення номерних знаків. Місто у свою чергу профінансовує це, включає у свою систему і надає доступ двом ситуаційним центрам: Центру безпеки міста (комунальний і керує Муніципальною вартою, передає інформацію на Гарячу лінію) і поліції (реагує на основну лінію в місті 102).

Також було презентовано камеру, що визначає номерні знаки та обличчя, вона може працювати автономно 8 годин.

«Ми її встановлюємо на наші автомобілі. Поки що ми маємо лише одну таку камеру, але згодом сподіваємося отримати більше. Загалом цього року ми плануємо розмістити по місту 300 камер відеонагляду. Ми маємо вже карту, яку погоджує національна поліція, та місця розміщення цих камер», – розповів Юрій Діль.

Нагадаємо, Центр безпеки міста опрацьовує відео з 280 камер загальноміської мережі відеонагляду, використовуються сучасні алгоритми аналітики з визначення номерних знаків та обличчя. В планах до 2020 року — встановлення близько 2000 камер відеонагляду.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин