У Львові українські військові перемогли канадських у хокейному матчі (ФОТО)

18:09 10 Лютого 2019

У Львові українські військові перемогли канадських у хокейному матчі (ФОТО)

У неділю у Львові в рамках «Дня Хокею» відбулась товариська хокейна зустріч команд військово-тренувальної місії ЗС Канади в Україні «UNIFIRE» та місцевого хокейного клубу «Галицькі леви».

На ковзанці на центральній площі міста, іноземні військовослужбовці та професійні хокеїсти зіграли два періоди по десять хвилин кожен. Попри те, що канадці завжди славились майстерністю у володінні ключкою та шайбою , цього разу сильнішими виявились господарі льодового поля – галичани. «Галицькі леви» здобули перемогу з рахунком 9:6, повідомив Володимир Скоростецький (Інформаційне агентство МО України (м. Львів).

Зі слів офіцера по зв’язках з громадськістю лейтенанта флоту ЗС Канади Крістін Хьюров, участь у цьому матчі для канадських військовослужбовців, це ще одна можливість подякувати Україні та  українцям за гостинність. І результат, загалом, не має особливого значення. Головне, що усі учасники добре провели час і мали нагоду дізнатись трішки більше про хокей, який канадці вважають національним видом спорту. Слід зазначити, що окрім спілкування з пресою лейтенант Крістін Хьюров і сама брала участь у матчі. І, до слова, закинула одну шайбу у ворота української команди.

Підтримати українських та канадських спортсменів мали нагоду сотні львів’ян та гостей міста. Крім того, на льоду хокеїстів підбадьорювали курсанти та  музиканти оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин