У Львові вдосконалили роботу «Гарячої лінії міста»

16:46 16 Серпня 2017

У Львові вдосконалили роботу «Гарячої лінії міста»

Завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», від червня почали краще працювати всі служби, які обслуговують мешканців Львова.

Про це розповіла директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Валентина Бартошник розповіла, що в червні запустили нове програмне забезпечення для «Гарячої лінії міста», яке коштувало 450 тис. грн. Програму розробляла компанія з Івано-Франківська.

«Якщо ми говоримо про дзвінок, який надходить на «Гарячу лінію міста», то розуміємо, що він потребує обробки, коли надходить до нас. Програмний продукт, який встановили в червні, дозволяє повністю автоматизувати процес. Тобто ми  автоматично визначаємо, звідки іде дзвінок, адресу, прізвище людини, яка звертається, тож оператору залишається визначити лише питання, із яким звертається мешканець та внести інформацію в базу даних», – розповіла чиновниця.

Вона додала, що раніше обробка звернення тривала від 90 до 120 секунд, а в липні дзвінки обробляли впродовж 80 секунд.

«У результаті ми маємо більшу кількість дзвінків, які може опрацювати кол-центр, а отже, збільшити можливість наших мешканців додзвонюватись на «Гарячу лінію». Крім того, ми отримали ще один сервіс – це портал 1580.lviv.ua, що дозволяє бачити всі роботи, які проводять у місті. Наші великі підприємства – «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівсвітло» та інші – починають активно підключатися до системи та інформують про роботи, які проведено в місті. Тобто, якщо вас цікавить проведення певних робіт у Львові, ви заходите на портал й отримуєте інформацію», – пояснила Валентина Бартошик.

Директор департаменту зазначила, що, крім пришвидшення обробки звернення, підвищився також рівень комунікації з мешканцями.

«Раніше ми працювали переважно з районними адміністраціями міста, із комунальними підприємствами, які обслуговують житловий фонд. А тепер до програмного продукту підключено також департаменти міської ради, виконавчі органи, тож ми маємо можливість розширити кількість питань, із якими до нас звертаються мешканці, і таким чином тісніше комунікувати з людиною, яка бажає звернутися на «Гарячу лінію міста», – розповіла Валентина Бартошик.

За словами директора департаменту, віднедавна мешканці Львова можуть телефонувати на номер 1580 із мобільних телефонів безкоштовно. Наразі такою послугою можуть користуватися абоненти «Vodafone» та «Lifecell».

Нагадаємо, у кол-центр «Гаряча лінія міста» впродовж січня – травня надійшло 36 624 звернення від мешканців міста.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини