У Львові відбувся «Благодійний бал Захисників» (ФОТО)

11:27 7 Жовтня 2018

У Львові відбувся «Благодійний бал Захисників» (ФОТО)

Фото: Павло Ткачук

У суботу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся «Благодійний бал захисників».

Цей благодійний бал з’явився завдяки волонтерській спільноті та за підтримки органів влади та місцевого самоврядування Львівщини, написав на своїй сторінці у Facebook керівник академії Павло Ткачук.

Він зазначив, що цей захід є необхідним та надзвичайно важливими не лише для воїнів, але й для всього українського суспільства. Адже сучасний воїн-захисник, а насамперед офіцер, повинен бути високоосвіченою та всебічно розвинутою особистістю, прикладом для своїх співгромадян.

Крім того, за словами Павла Ткачука, цей бал є промовистим свідченням того, що українські воїни, захищаючи рідну землю, не залишаються наодинці.

«Переконаний, що цьогорічний Благодійний бал Захисників, який об’єднав не лише офіцерів та курсантів Національної академії сухопутних військ, але й військовослужбовців з інших військових частин Збройних Сил України й Національної гвардії України, стане ще однією доброю традицією для всього Українського війська», – наголосив керівник академії.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин