У Львові водій відібрав велосипед у юнака, бо той нібито порушив ПДР

17:20 19 Травня 2017

У Львові водій відібрав велосипед у юнака, бо той нібито порушив ПДР

Фото: патрульна поліція Львова

У неповнолітнього велосипедиста водій забрав велосипед, захотівши провчити юнака за те, що він начебто порушив Правила дорожнього руху.

Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львова.

Учора близько 22:00 патрульні отримали виклик від 17-річного юнака про те, що невідомий чоловік забрав у нього велосипед. Хлопець розповів, що водій автомобіля «Volkswagen Passat» на вулиці Мазепи вийшов із салону, вдарив його, забрав велосипед і поклав у багажник.

Автомобіль передали в орієнтування, тим часом екіпаж почав встановлювати власників транспортного засобу. Коли патрульні приїхали за місцем реєстрації транспортного засобу, з‘ясували, що там проживає сестра власниці автомобіля. Жінка дала контактні дані сестри. Зв‘язавшись із нею, жінка повідомила, що вони з чоловіком не крали велосипед, а просто хотіли провчити хлопця, бо той, мовляв, створив аварійну ситуацію і на зауваження відреагував лайкою.

Хлопець заперечив цю інформацію. Патрульні оголосили вимогу, щоб чоловік повернутися на місце інциденту для встановлення обставин і повернення майна. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, а також приїхала родичка неповнолітнього. Коли приїхав чоловік, причетний до цього інциденту, хлопець його упізнав. Далі за справу візьмуться слідчі.

Leopolis.news

Останні новини