У Львові впроваджують школу повного дня

11:31 13 Жовтня 2017

У Львові впроваджують школу повного дня

Фото: olexrada.at.ua

Виконком Львівської міськради затвердив положення про школу повного дня у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Школа повного дня – це загальноосвітній навчальний заклад, у якому оптимально поєднано навчальну та позанавчальну сфери діяльності учнів в умовах освітньо-розвивального середовища як сукупності освітніх, виховних процесів, які забезпечують реалізацію індивідуальних потреб учнів, батьків і членів педагогічного колективу», – йдеться в положенні.

Тривалість навчально-виховного процесу протягом дня визначає адміністрація школи. Розпорядок роботи включає обов’язкові режимні моменти; час на харчування, творчо-пізнавальну діяльність, прогулянку, екскурсійно-пізнавальну діяльність, ранкову зустріч, тихе читання.

Навчальна діяльність відбувається в активний та інтерактивний спосіб через роботу у групах – індивідуальну, фронтальну. Обов’язковими елементами режиму роботи є: у першій половині дня – інтегрована навчальна діяльність, фізична активність, у другій половині дня – годинна прогулянка на свіжому повітрі та творчо-пізнавальна діяльність.

Варто зауважити, що у програмі школи, повсякденний обсяг активно-рухових видів діяльності, у тому числі на свіжому повітрі, становить у 1-4 класах не менше ніж годину на день.

Щодо харчування, то воно буде дворазовим, щоправда, у другій половині дня харчування дітей відбувається за рахунок батьків.

Зарахування до школи відбувається на підставі заяви батьків та погодження дирекції школи.

Як уточнила ZAXID.NET начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, наразі працювати в режимі повного дня погодились чотири школи – №77 на вул. Виговського, №98 на вул. Трильовського, «Школа радості» на вул. Пулюя та школа «Джерельце» на вул. Сахарова. У цих школах у такому режимі працюватимуть лише перші класи, у наступні роки режим повного дня запровадять у інших класах та, імовірно, у інших школах.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин