У Львові виступить оркестр військово-повітряних сил США

09:31 10 Жовтня 2018

У Львові виступить оркестр військово-повітряних сил США

У рамках офіційного візиту в Україну The USAFE Band, оркестру військово-повітряних сил США в Європі, який триватиме з 13 по 21 жовтня, відбудеться низка подій у Львові.

Про це повідомляють організатори події.

Концертний тур та освітній проект The USAFE Band стартує у Львові, де 13-14 жовтня музичні посли США братимуть участь в урочистостях до Дня захисника.

Зокрема, 13 жовтня о 13:30 у Львівській національні опері проведуть зустріч з учнями музичних навчальних закладів та майстер-клас оркестру військово-повітряних сил США в Європі, а о 19:00 у Львівські обласній філармонії відбудеться спільний концерт The USAFE Band з Національним президентським оркестром у рамках 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

14 жовтня о 18:00 The USAFE Band з Львівським національнім академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької презентують спільний проект «I Sustain the Wings» («Я підтримую крила»). Цю програму присвячено участі музикантів у спільних військових навчаннях Clear Sky 18 та святкуванню дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки й України.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин