Зануритися у воду на Йордан у Львові можна буде в «Горіховому гаю»

17:56 16 Січня 2019

Зануритися у воду на Йордан у Львові можна буде в «Горіховому гаю»

Фото: wz.lviv.ua

Дозволено купання у водоймі в парку «Горіховий гай» у Львові, а також в озерах у м. Винники та смт Брюховичі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

19 січня передбачено проведення святкових заходів Водохрещення на таких водних об’єктах: озеро в парку «Горіховий гай», вул. В. Великого, 16; м. Винники, водойма на вул. Шевченка; смт Брюховичі, озеро № 1, вул. Курортна. На інших водоймах у Львові встановлять знаки про заборону купання.

«Я би хотів акцентувати увагу на кілька моментів по заходах безпеки. Перше — це кому заборонено за медичними показниками, не пробувати і не лізти у воду. Друге, на що би я хотів звернути увагу, це підготовка до самого процесу. Вона не починається, що зранку встав і пішов скупався, а хоча би звичайне обтирання, обливання холодною водою. Найбільша трагедія — коли вживають спиртні напої. Цього робити категорично не можна! І слід пам’ятати – має бути догляд за дітьми. Бо дуже часто, батьки беруть дітей з собою, а коли купаються, то немає кому стежити за дітьми», – наголосив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

Також в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР наголошують, що у разі проведення свята Водохреща на водоймах організатори святкових заходів і власники водних об’єктів несуть всю відповідальність за безпеку учасників та мають забезпечити роботу рятувальних постів.

Нагадаємо, раніше офіційному сайті ЛОДА опублікували список водойм, де у цей день можна буде купатися, а також нагадали правила безпечного купання на Водохреща.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин