У Львові збільшили удвічі тарифи на вивіз сміття

12:03 4 Серпня 2017

У Львові збільшили удвічі тарифи на вивіз сміття

ФОТО: ZIK.UА

Тарифи було підвищено приблизно удвічі, після відповідного звернення від Львівської ОДА.

Відповідне рішення було прийняте на міськвиконкомі, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Тарифи на вивіз сміття для населення, бюджетних установ та вивіз ремонтного сміття та рідкої фракції зростуть в середньому удвічі. Підвищення тарифу відбудеться 1 вересня 2017 року.

За словами  заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергія Бабака, якщо зараз вартість вивозу сміття для населення становить 70 коп. за 1 кв. м квартири, то з 1 вересня становитиме 1,40 коп. Ця сума може коливатись в залежності від району чи перевізника.

У міській раді обґрунтовують підвищення тарифу на вивіз ТПВ ростом мінімальної заробітної платні, зростанням розхідних матеріалів та загальним зростанням цін. В тарифі закладено вартість вивозу сміття до Грибовицького полігону, який, як відомо, закритий. Вивіз сміття на інші полігони компенсується додатково, згідно ухвали Львівської міськради, яка передала повноваження ЛОДА

Відомо, що управління ТПВ Львова здійснює Львівська облдержадміністрація, яка і  є ініціатором зростання ціни. Станом на сьогодні у Львові діють такі перевізники сміття: ТзОВ «АВЕ Львів», ЛКП ТФ «Львівспецкомун-транс», ТзОВ «АВЕ Львів», ТзОВ «ДВ-Екосвіт», ТзОВ «Санком-Львів», ТзОВ «Спецавтотранс-Львів», ТзОВ «Грінера Україна».

Про інші серпневі сюрпризи від влади читайте у тексті Leopolis.news.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини