У міськраді пояснили причини транспортного колапсу у Львові

16:57 7 Січня 2017

У міськраді пояснили причини транспортного колапсу у Львові

Фото: times.lviv.ua

Автобуси з технічних причин сходять з маршрутів, замерзають двері, дизель. Така складна ситуація з роботою громадського транспорту сьогодні виникла через сильні морози.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на управління транспорту.

Відповідно до плану вихідного дня, на маршрутах мало б працювати 427 автобусів, а за станом на 13:00 було 163 автобуси. У мерії запевняють, що випуск машин продовжується, відігріті автобуси виходять на маршрути.

«План з випуску автобусів на сьогодні – 427 машин. Реально на маршрутах працює менше. Перевізники повідомляють, що автобуси сходять з маршрутів через технічні причини – замерзають двері, дизель. Техніка не витримує таких морозів», – повідомив начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир.

«Усі автобуси працюють на дизелі, який витримує температуру до мінус 15°С. Таку гарантію дають нам постачальники дизелю. Температура значно нижча, ніж мінус 15°С, тому працювати важко», – зазначив Микола Шкурган, директор підприємства «Міра і К».

«Наші машини виїхали по максимуму. Є проблеми з приватними перевізниками, «Богдани» не витримують морозу – посідали акумулятори, позамерзали системи. На території АТП автобуси прогріваємо. До дизелю додали присадку, але вона мало допомогла. Ті автобуси, які з 10:00 на маршрутах, уже двічі заїжджали на вул. Авіаційну, щоб розігрівати систему. Робимо все можливе, щоб транспорт міг працювати», – розповів директор АТП №1 Ярослав Іванець.

Як повідомили в диспетчерській службі ЛКП «Львівелектротранс», за станом на 10:00 на маршрути виїхало 40 трамваїв, тоді як, за планом, мало бути 39, та 22 тролейбуси замість 30.

«Зараз трамваї курсують краще. Є проблеми з тролейбусами, бо машини замерзають на лінії. Станом на 12:00 випуск було збільшено до 24 машин», – додали в диспетчерській службі ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, через проблеми з громадським транспортом автомобілістів просять підвозити містян.

Leopolis.news

Останні новини