У Миколаєві заблокували львівські сміттєвози (ВІДЕО)

11:16 13 Вересня 2016

У Миколаєві заблокували львівські сміттєвози (ВІДЕО)

Депутати Миколаївської міськради заблокували на міському звалищі машини зі сміттям зі Львова.

Як повідомляє видання «Новости Н», сьогодні вранці біля в’їзду на міське звалище в Миколаєві були заблоковані 4 машини зі сміттям зі Львова. Чотири сідельні тягачі з напівпричепами приїхали на звалище біля с. Велика Корениха вночі. Водії спали в кабінах, чекаючи відкриття звалища. Близько 5:00 на полігон приїхали кілька депутатів міськради, які перекрили дорогу.

Як зазначається, депутати стали відразу за шлагбаумом і не пропускають львівські машини. Миколаївські сміттєвози проїжджають вільно. Близько 7:00 до депутатів вийшов директор полігону ТПВ, який показав розпорядження мера про прийом сміття і попросив пропустити машини. У відповідь він отримав відмову.

Згодом одному з депутатів, Олександру Омельчуку, подзвонив міський голова Олександр Сєнкевич, який також вимагав пропустити львівські машини. Депутати знову відповіли відмовою.

Загальний обсяг сміття, який чотири тягача привезли зі Львова, становить близько 200 м куб. Вчора привезли стільки ж. За таким же графіком планується працювати і далі: 4-5 машин в день. Таким чином, за один місяць в Миколаєві повинні привезти мінімум 6 000 кубічних метрів львівського сміття.

Сьогодні о 12:00 на площі перед мерією відбудеться акція протесту проти ввезення в Миколаїв львівського сміття.

Як повідомляли, суботу, 10 вересня, в День міста, мер Миколаєва Сєнкевич підписав розпорядження про прийом на миколаївському полігоні із захоронення твердих побутових відходів сміття зі Львова.

Зазначимо, що Олександр Сєнкевич є членом «Самопомочі», яку очолює міський голова Львова Андрій Садовий. Саме з партійністю пов’язують це «сміттєве» рішення.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини